EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

11 listopada w rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę my walczyliśmy w XII Memoriale Jigoro Kano w Luboniu koło Poznania

Mocno obsadzony turniej przez polskich zawodników z całego kraju .
W tym gronie nie mogło zabraknąć judoków ze Świdnicy W rywalizacji medale walczyło 800 zawodniczek i zawodników na ośmiu tatami.

W kategorii dzieci w walkach eliminacyjnych turniej zakończyła Lena Mizura a jej brat Antek (36kg) wywalczył miejsce V tuż za podium.
Również turniej w fazie eliminacji w dzieciach starszych zakończył Maksym Kot (55kg) a jego brat Maciej (81lg, junior młodszy) oraz Izabela Frąckiewicz w walkach repsażowych.
W kategorii dzieci starszych
brązowy medal 🥉wywalczyla Joanna Malinowska (+60kg)
W kategorii wiekowej junior młodszy:
Złoty 🥇 medal wywalczyła Stanisław Romanik (55kg) a brązowy 🥉 medal wywalczyła Maja Korczak (70kg)
Tuż za podium na V miejscu turniej zakończył Antoni Romanik (60kg) oraz Grzegorz Pawłowski (66kg)