EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Dobry start naszych zawodników w Czechach

19 października nasi zawodnicy mogą zaliczyć do dni udanych w 2013 roku. Udział w turnieju judo u naszych południowych sąsiadów Czechów. Zaprzyjaźniony klub: Judo Club Broumov był organizatorem: ” V-go memoriału  Svatopluka Frödeho” Na start stawiły się liczne klubu czeskie a Polskę reprezentowały trzy kluby: UKS Judo Świdnica, UKS Dojo Sobótka oraz UKS Bielik Bielany Wrocławskie. Na tatami rywalizowało 140 zawodników i zawodniczek a Świdnicę godnie reprezentowali:

Hubert Gębicki oraz Szymon Kosmowski –  zajmując I-sze miejsca w swojej kategorii wagowej,

Szymon Kołodziej oraz Tomasz Iwanicki – zajmując II-gie miejsca.

Warto wspomnieć, że był to pierwszy zagraniczny start naszych zawodników. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Szymon Broumov

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress