Memoriał im. Edwarda Brzegowego- 30.05.2026 Strzegom

W sobotę walczyliśmy w hołdzie Edwarda Brzegowego w Strzegomiu 🥋 

Udział w turnieju wzięło 174 zawodników z 17 klubów
Złoty 🥇 medal wywalczyła

– Pola Orlańska

Srebrny 🥈 medal:

– Jakub Amrogowicz

Medal🥉 brązowy:

– Michał Żurawski

Miejsce IV:
– Anthony Barański

– Henryk Bartosik

Miejsce V:

– Oliwer Orlański

Serdecznie gratulujemy 👏 👏 👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress