W sobotę walczyliśmy w hołdzie Edwarda Brzegowego w Strzegomiu
Udział w turnieju wzięło 174 zawodników z 17 klubów
Złoty
medal wywalczyła
– Pola Orlańska
Srebrny
medal:
– Jakub Amrogowicz
Medal
brązowy:
– Michał Żurawski
Miejsce IV:
– Anthony Barański
– Henryk Bartosik
Miejsce V:
– Oliwer Orlański

Dodaj komentarz