Siła, tradycja i potężne emocje! Mistrzostwa Polski w Sumo już 13 czerwca w Świdnicy! 🔥
Gotowi na sportowe widowisko, które wbije Was w fotele? Już w sobotę, 13 czerwca 2026 roku, Świdnica stanie się stolicą polskiego sumo! Na dohyo (macie) staną najlepsi kadeci i kadetki z całego kraju. Młodzi, zdeterminowani i niesamowicie silni – przyjadą tu po jedno: po tytuł Mistrza Polski!
Dlaczego musisz tam być?
-
Emocje sekunda po sekundzie: Sumo to sport błyskawicznych decyzji i widowiskowych rzutów. Tutaj jeden błąd decyduje o wszystkim!
-
Młoda krew: Zobacz w akcji przyszłe gwiazdy światowego formatu, które walczą z absolutną pasją.
-
Unikalny klimat: Poczuj magię japońskiej tradycji połączonej z nowoczesną, sportową zaciętością.
Mistrzostwa Polski Kadetów w Sumo objęte są honorowym patronatem Prezydent Świdnicy
Panią Beatę Moskal- Słaniewską
Nieważne, czy znasz sumo od podszewki, czy dopiero chcesz odkryć ten fascynujący świat. Zabierz rodzinę, znajomych i wpadajcie na trybuny kibicować!
📍 Gdzie? Hala sportowa OSiR „Zawiszów”, ul. Galla Anonima 1a, Świdnica ⏰ Kiedy? 13 czerwca 2026 r.
-
10:00 – Start walk eliminacyjnych
-
10:30 – Oficjalne otwarcie turnieju
Wstęp wolny? Jasne! Zróbmy hałas, jakiego Świdnica jeszcze nie słyszała. Do zobaczenia na macie! 💥

Dodaj komentarz