Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo 2026 już 13 czerwca

Siła, tradycja i potężne emocje! Mistrzostwa Polski w Sumo już 13 czerwca w Świdnicy! 🔥

Gotowi na sportowe widowisko, które wbije Was w fotele? Już w sobotę, 13 czerwca 2026 roku, Świdnica stanie się stolicą polskiego sumo! Na dohyo (macie) staną najlepsi kadeci i kadetki z całego kraju. Młodzi, zdeterminowani i niesamowicie silni – przyjadą tu po jedno: po tytuł Mistrza Polski!

Dlaczego musisz tam być?

  • Emocje sekunda po sekundzie: Sumo to sport błyskawicznych decyzji i widowiskowych rzutów. Tutaj jeden błąd decyduje o wszystkim!

  • Młoda krew: Zobacz w akcji przyszłe gwiazdy światowego formatu, które walczą z absolutną pasją.

  • Unikalny klimat: Poczuj magię japońskiej tradycji połączonej z nowoczesną, sportową zaciętością.

    Mistrzostwa Polski Kadetów w Sumo objęte są honorowym patronatem Prezydent Świdnicy
    Panią Beatę Moskal- Słaniewską

Nieważne, czy znasz sumo od podszewki, czy dopiero chcesz odkryć ten fascynujący świat. Zabierz rodzinę, znajomych i wpadajcie na trybuny kibicować!

📍 Gdzie? Hala sportowa OSiR „Zawiszów”, ul. Galla Anonima 1a, Świdnica ⏰ Kiedy? 13 czerwca 2026 r.

  • 10:00 –  Start walk eliminacyjnych 

  • 10:30 – Oficjalne otwarcie turnieju

Wstęp wolny? Jasne! Zróbmy hałas, jakiego Świdnica jeszcze nie słyszała. Do zobaczenia na macie! 💥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress