Mistrzostwa Polski Junior w Sumo – 23.05.2026 SIEDLCE. Mamy MISTRZYNIĘ POLSKI

Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo 2026 za nami 😉 

Cieszymy się bardzo że do ŚWIDNICA rynek z tradycjami przyjadzie 5 medali z tej imprezy 🥇🥈🥈🥈🥉
Mamy Mistrzynię Polski Juniorek w Sumo 2026 🥇

„Złota” Urszula Janusz okazała się najlepsza w kategorii do 60kg

Wicemistrzami Polski zostali 🔝
Julia Herbut (50kg)
Dodatkowo dziewczyny w składzie drużyny MKS JUVENIA Wrocław wywalczyły srebrny 🥈 medal Drużynowych Mistrzostw Polski w Sumo

(drużyna: Urszula Janusz, Liwia Czupkowska, Julia Herbut , Klaudia Borowiec )

Ponadto w Drużynowych Mistrzostwach Polski męska drużyna MKS JUVENIA Wrocław wywalczyła 🥉 brązowy medal

(drużyna: Kuba Sidyk, Wiktor Konciak, Maks Włoszek, Antoni Romanik )

Serdecznie gratulujemy 👏👏👏
Jesteśmy z Was dumni 👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress