W sobotę 16 maja walczyliśmy w Kielcach w Pucharze Polski Młodzików i Kadetów w Sumo
Zawody odbyły się przy rekordowej frekwencji a walka o medale była na wysokim poziomie 
ŚWIDNICA rynek z tradycjami reprezentowali
W kategorii młodziczka
Yana Kostenko wywalczyła
brązowy medal w kategorii OPEN.
W kategorii kadetki wracamy bez medalu z cennym doświadczeniem.
VII miejsce zajęła Maja Jeziorska w kategorii do 60kg
Na IX miejscu rywalizację zakończyła Zuzanna Jeziorska (55kg)
Turniej w fazie walk eliminacyjnych zakończyła Hanna Lula.
Puchar Polski był kolejnym etapem kwalifikacji do Mistrzostw Europy Młodzików i Kadetów 2026 

Dodaj komentarz