EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Startujemy z sezonem judo 2024/2025. Zapisy czas start

Serdecznie zapraszamy do Nas od 03 września

Judo jest świetnym sportem dla dzieci, które nie tylko rozwija ich zdolności fizyczne, ale także wpływa pozytywnie na rozwój charakteru, samoocenę oraz umiejętność pracy zespołowej.

Judo jest doceniany przez UNESCO, to z pewnością oznacza, że działa na rzecz promowania wartości kulturowych, edukacyjnych i sportowych, które są istotne dla społeczności lokalnej i ogólnie dla ludzkości.

Zapewniamy, że judo może dostarczyć dzieciom wiele korzyści, takich jak:

Rozwój fizyczny: judo pomaga w rozwijaniu siły, wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej.

Rozwój umysłowy: trening judo wymaga myślenia strategicznego, szybkich reakcji i podejmowania decyzji w dynamicznych sytuacjach.

Kształtowanie charakteru: judo promuje wartości takie jak szacunek, dyscyplina, odwaga, cierpliwość i umiejętność przegrywania oraz wygrywania z godnością.

Samoobrona i bezpieczeństwo: judo uczy dzieci podstawowych technik samoobrony i pomaga im nabierać pewności siebie w sytuacjach potencjalnego zagrożenia.

Relacje społeczne: treningi judo umożliwiają dzieciom nawiązywanie nowych przyjaźni i rozwijanie umiejętności pracy zespołowej.

Zdrowy tryb życia: uczestnictwo w regularnych treningach judo sprzyja aktywnemu stylowi życia, co przyczynia się do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jeśli jesteście zainteresowani zapisaniem dzieci na treningi judo w klubie Judo  Świdnica, polecam skontaktować się bezpośrednio z klubem, aby uzyskać informacje na temat harmonogramu treningów, opłat i wszelkich innych szczegółów FB-ku oraz pod nr tel. 603330031

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress