EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Super Lidze Judo: II edycja Kobierzyce 21.05.2017

W Super Lidze Judo w niedzielę 21 maja 2017 w Kobierzycach oprócz uczniów z klasy sportowej SP nr 105 walczyli dzielnie
Karol Brożyna i Agnieszka Piechurska, która zdobyła złoty medal w swojej kategorii wagowej wśród młodziczek  a także bracia bliźniacy Antek i Staszek Romanik. Brązowy medal zdobył Anetek a Staszek „wrócił z tarczą” zdobywając złoty medal
W dziesięcioosobowej reprezentacji UKS Judo Świdnica na zawody Superligi Judo znaleźli się trzej zawodnicy z klasy sportowej judo
Doskonale spisał się Dawid Piechurski, który nie dał szans rywalom i stanął na najwyższym stopniu podium. Karol Trzpil w swojej kategorii wiekowej i wagowej miał tylko jednego rywala, trenującego w Czechach Azjatę, z którym rozegrał dwie walki. Co prawda obie przegrał, ale pokazał lwi pazur i szala zwycięstwa kilka razy przechylała się na stronę zawodnika z IVB.
Nie miał dobrego dnia Tytus Tomkiewicz, który w swoich pojedynkach musiał uznać wyższość rywali i zajął ostatnie miejsce w swojej kategorii.
Kolejne zawody Super Ligi Judo we wrześniu w Świdnicy.